Zamanda Yolculuk-Mim

Bu aralar futbolla aram pek iyi değil o yüzden pası rastgele atıyorum topu tutan gol atsın olur mu?

topu Renkli heladan aldım  zamanda yolculuk yaparsanız hangi tarihe giderdiniz diye soruyor?

Yazıyı okumadan önce başlıktan beğeniyle takip ettiğim zamanda yolculuk sitesinden bahsedildiğini sandım. Bilim adamları bunları tartışa dursun ben yolculuğa çıkayım.

Küçükken bu yolculuğu çok düşünürdüm o zaman nostaljik yapıp atalarımızla ya da torunlarımızla tanışmak isterdim. Sonra büyüdüm tarihin gerçek olmadığını öğrendim dedim ki bu sefer gerçekleri ispatlamak için yolculuğa çıkayım. Artık boş yere kan dökülmesin diyecektim. Biraz daha olgunlaştım dunyanın sert kanunu öğrendim kanun değişmezdi yani biz zamanda yolculuk yapsak bile şuan yaşananlar değişmeyecekti. Zamanda yolculuk etmeyi bıraktım bu sefer insanları anlamaya düşünceleri okumaya başladım bilgisayar dunyası gelişiyoru sanırım sinir sistemiyle şuan komut verebiliyoruz(tv de görmüştüm bir ara). Aklıma amsn geldi hani pencereyi indirdi, sohbet kesildi,seni sildi gibi uyarılar var ya işte onun zarardan başka bir şey olmadığını öğrendim. Aklıma şu atasöz geldi;

İnsanların senin hakkında ne düşündüğünü bilseydin dostsuz kalırdın 

O halde geriye tek şey kaldı hayatı olduğu gibi kabul etmek eğer zamanda yolculuk etseydim sadece birini görmek için giderdim bir şeyi değiştirmek için değil, o da sadece peygamber efendimizi bu dunyada görmek için  giderdim.

Bir cevap yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir