Video Sitelerin Bize Sağladıkları Faydalar

İnternet televizyonun yerini alır mı? Soruları yıllarca kafalara kazındı. Yazılı basın yani kitaplar baya geride kaldı.  İnternette TV izlemek için en büyük sorun tabi ki veri erişim hızı. Yüksek kaliteli bir görüntüyü şimdi bile maalesef izleyemiyoruz. Peki, bu çabalarımız niye, neden olmuştur?

İnternetin tv den farkı biz düşüncelerimizi hemen aktarabiliyoruz. Yani burada medya değil biz yönetici oluyoruz işte özgürlüğümüz uğruna internette tv istiyoruz. Bu süreç biraz zor olacağından video paylaşım siteleri çıktı. Bunların en meşhuru tabi ki youtube‘tur.  Herkesin bu konuda bilgisi olduğunu düşündüğümüzden listelerce link vermeye gerek duymadık, merak edenler buradan bakabilirler.  Hiç fark ettiniz mi video sitelerinin görüntü kalitesi az olmasına rağmen tv ye nazaran daha çok ilgi gösteriyor. Hele bu son zamanlarda tv de saçma diziler çıkınca günlerce tv izlemediğim oluyor.  Youtube’dan ünlü olanları görünce cesaret edip konuyu daha da ilerletiyoruz.

Video sitelerini milyonlarca kişi izliyor siz istediğiniz bir sitede üye olup bir profil oluşturabilirsiniz. Oluşturduğumuz profil istediğimizi elde etmekte kullanabiliriz çünkü bizi izleyen milyonlarca kişinin varlığından haberdarız. Yani tv’ye para ödeyeceğimize hiç bir kuruş harcamadan kendimizin, firmamızın reklâmını yapabiliriz. Özellikle firmalara tavsiyem hemen google, yahoo, live gibi bir hesap açıp bu nimetlerden sonuna kadar yararlanmaktır. Sizin paylaşamadığınız bir düşünceniz var, ya da iş arıyorsunuz ama sizi kimse tanımıyor… o halde ne duruyorsunuz siz de hemen bir video sitesinde bir profil oluşturunuz ve sesinizi tüm dünyaya duyurunuz

Bir yanıt yazın...

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir