İşte Blogohbenin Yeni Stratejisi

Daha bir senesi bile dolmadı, bu sitenin bu kadar yakın bir zaman içerisinde yükselmenin tanınmanın verdiği sevinci siz değerli okuyucularımıza borçluyuz. Öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı iyi ki Blogohbe’miz var” bu sloganla başladım, zamanla sözümüzden kaydığım anlar oldu ama genel anlamda bunu başardığıma inanıyorum. Değişikliğe girmemin amacı elbette bu çizgiyi daha da kuvvetlendirmek ayrıca blogohbenin yazarı Muzaffer olarak söylüyorum “aklımda kurmak istediğim iş için zamana, bilgiye, denemeye, çevreye, paraya ihtiyacım var ve para dışında blogohbe bana diğerlerini getireceğine inanıyorum”

Evvella şablonu değiştirmekle başladık işe daha sonra kategoriler kısmında bir eksiklik olduğunu fark ettik sistem bilgisini daha da artırmak için bilgisayar donanım ve internette işinize yarayacak bizim ya da başka sitelerden bulduğumuz web ile ilgili ne olursa web hizmetleri kategorisine ekleyeceğiz.

Link değişimi bölümü için hep sıkıntılar yaşadık yazı aralarında siz blog yazarlarına fark etmeden kalıncı linkler elbette veriyoruz ve en çok kullandığımız oyyla, linkibol, limk ve tusulda (imleme siteleri yerini artık sosyal medya bırakmıştır) beğendiğimiz linkleri paylaşıyoruz yine de internette tanıştığımız sadece bir seferlik göreceğimiz pagerank artırma dostluğundan çok farklı olan blogcular için bir yer ayırttık

Blogohbe ne olmayacak;

Asla bir haber sitesi ya da klasik bir tanıtım sitesi olmayacak. Teknoloji ile ilgili ne varsa ona değindik değineceğiz ama sıradan bir teknoloji bloğu olmayacak. Şuan için tek yazar olduğundan belki tek kişi ön planda gibi görünse de amacım aslında blogohbeyi ön plana almaktır bir ekip bulup yazar kadromuzu genişletmek elbette bizi sevindirir bunun için de zamana ihtiyaç var ve gerçekten benim gibi düşünebilecek olan kişilerle yapmak gerekir.

Şuan var olan kategoriler dışında kişisel yazılar olmayacak onun yerine başka alternatifler arayışım olacak.

Blogohbede daha sonra neler olacak;

Zaman bizi daha da tecrübe sahibi yapıyor, bu da demek oluyor ki kaliteyi daha da artıracağız. Konular geliştikçe temamızı ona göre ayarlayacağız her zaman bir amaç olacak daha faydalı bir içerik sunmak okunmayı artırmak.

Bilgisayar üzerinde yapılacak her türlü işler için uzman kişilerin bulunduğu bir yazar ekibi oluşturmak veya uzman kişilerden gelen yazıları yayımlamak belli amaçlar içerisinde

Bir yanıt yazın...

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • yorumlarınızı bekliyoruz;
    neler olması, olmaması gibi her türlü görüşlerinizi yazabilirsiniz

  • Yeni şablonunuz hayırlı olsun.
    Blogohbe okumaya başladığım ilk bloglardan.Belli bir çizgisi var ve o çizgiden hiç sapmadı, bence.Daha önceki yazılarınız çok güzeldi ama çok uzundular.Bundan sonraki yazılar kısa olursa daha iyi olur diye düşünüyorum.