Hakkında

Blogohbe öğrenmenin sade ve basit anlatılması gerektiği düşüncesi ile kurulmuş bir girişimdir.

Yıldızlara ulaşmak için elinizi uzattığınızda bir boşlukla karşılaşmıyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Her şey bir basamak atlayarak başlar, zorlu ve uzun bir yolculuktan sonra gökten yere baktığınızı hayal edin. Bu muhteşem duygu uzakta değil, içinizdedir, onu görmek için kendinize güvenenin, başarmayı dile ve hedefine ulaşacak ilk adımını at.

İnternet ve teknoloji her geçen gün gelişiyor. Artık bütün gelişmeleri takip edebilmek eskiye nazaran imkansız, bütün bu gelişmeleri takip edebilmekten ziyade bizim işimize yarayanı takip edebilmek ve kullanmak bize oldukça fayda sağlamaktadır. Sitemizde özellikle bilgisayar üzerinde herkesin işine yarayacağını düşündüğümüz hizmetlerin kullanımını ele alacağız ve kullanım hakkında olası sorunları tartışacağız. Ayrıca yazının başlangıcında belirtiğimiz gibi özgüven üzerinde duracağız. İnsan oğlunun başaramayacağı hiç bir şey olmadığına inanıyoruz başarıyı elde edebilmek için ilk başta kendimize güvenmeliyiz, kendimizi dinlemeyi öğrenmeliyiz. Kendi gücümüzü tanıyabilmek için bazen sihirli kelimelere ihtiyaç duyuyoruz burada kitaplardan okuduğumuz ve internette araştırdığımız kişsel gelişim üzerine kendi yorumumuzu ve tecrubelerimizi de katarak dilimizin döndüğü kadar anlatmaya çalışacağız.

Kuruluş

08.08.2007 tarihinde Muzaffer Kızıl tarafından kendi bilgisayarına kurarak başlatıldı. Önceki alan adı mzffer.org anlamsız olduğu düşünülmesi üzerine ismi hızlıca Blogohbe alan adı ile değiştirilmiştir. Web sitenin ismi zor gördüğümüz bir bilgi öğrenilince, bir işi başarınca Ohh Bee! diyerek duygumuzu ön plana çıkartma sebebi ile verilmiştir.

muzaffer kızıl
Muzaffer Kızıl
Blogohbe Kurucusu

Hizmetler